Vienas kąsnis
Sukate galvą kokiais lengvais užkandžiais pavaišinti svečius vestuvėse, krikštynose, gimtadieniuose, konferencijose, parodų atidarymuose? Dabar šiuos rūpesčius galite palikti mums. Tiesiog paskambinkite mums, užsisakykite nepakartojamo grožio ir neapsakomo skonio užkandėles, vieno kąsnio sumuštinukus ir mes padarysime viską už Jus! Kaune užkandėlių, vieno kąsnio sumuštinukų pristatymas yra nemokamas! Daugiau informacijos: tel.: 8 (620) 18880; el.paštas: vienaskasnis@gmail.com. Skanu, tikra ir gaminama kasdien su meile....


Apie mus

Gyvybės pradžia - vienas kąsnis

Trumpas dviejų organizmų susidūrimas ir Žemėje prasidėjo audringa gyvybės evoliucija. JAV mokslininkai skelbia išaiškinę vienintelį įvykį, tapusį priežastimi gyvybei rastis.

Prieš 1,9 mlrd. metų į amebą panašus organizmas prarijo bakteriją, gebančią dėl saulės šviesos iš vandens išskirti deguonį. Tačiau bakterija netapo organizmo grobiu. Ji tapo šio organizmo dalimi, savotišku endosimbiontu.

Pasak Naujojo Džersio Rutgerso universiteto profesoriaus Paulo Falkowskio, šis įvykis ir lėmė „beveik visų gyvybės formų egzistavimą Žemėje.“

„Šio mikroskopinio organizmo palikuonys transformavo mūsų atmosferą, pripildė ją deguonies, be kurio negalėjo egzistuoti jokia gyvybė ir, žinoma, pats žmogus“, — teigia mokslininkų grupei vadovaujantis profesorius.

Iki šiol manyta, kad pirminių organizmų būta daugybės, kad panašūs pirmuonių organizmų ir bakterijos virsmai vyko daug kartų. Bet mokslininkams ištyrus įvairių augalų genus jie pasirodė tokie panašūs, kad mokslininkai priėjo vieną išvadą — visų jų protėvis buvo vienas.

Kitaip tariant, prieš milijardus metų organizmo praryta bakterija ir tapo tuo susidūrimu, kurį galima vadinti sprogimu gerąja prasme — po šio sprogimo ir radosi gyvybė Žemėje.

Londono universiteto koledžo profesorius Nickas Lane`as šį pirminio organizmo ir bakterijos susidūrimą vadina vienu iš dviejų „atsitiktinumų“ per 3,5 mlrd. metų, nulėmusių gyvybės atsiradimą. Pirmasis, anot profesoriaus, atsitiktinumas — fotosintezės atsiradimas.

Sugebėjimą skaidyti vandenį į maistines medžiagas ir deguonį bakterijos įgijo maždaug prieš 2,2 mlrd. metų, t. y. 300 mln. metų iki to, kai įvyko amerikiečių mokslininkų nustatytas bakterijos ir pirminio amebinio organizmo susidūrimas.

Puoselėdami šią gražią pradžią, įvairiausioms progoms, vestuvėms, gimtadieniams, vardadieniams, krikštynoms ir kitoms nepakartojamoms gyvenimo akimirkoms, gaminame įvairiausius vieno kąsnio sumuštinukus, užkandėles ir pristatome Kauno mieste nemokamai.

 

 

 

Reklama

Lankytojų statistika

Šiandien65
Vakar99
Šią savaitę452
Šį mėnesį3368
Viso434880

Dabar svetainėje 20 svečiai (-ių) ir narių nėra